karmy dla psw Warszawa
Royal Canin Polska

współpracujemy z

Urzad Miasta Lubo
Rodzinne Centrum Terapii i Rehabilitacji ASEMI
Dom Dziecka Nr 1 w Poznaniu

Wydarzenia 2015

 • Kurs Pierwszej Pomocy Psom

 • ”Rozkrzycz autyzm razem z Nami”

  10 maja braliśmy udział w pikniku rodzinnym pt. ”Rozkrzycz autyzm razem z Nami”. Impreza ta odbyła się w Poznaniu w parku  Kasprowicza koło Areny. Organizatorem była Fundacja „Mały Piesek Zuzi”. Głównym celem było szerzenie świadomości społecznej czym jest autyzm. Pogoda dopisała a my z psami które nam towarzyszyły, przybliżaliśmy ludziom wiedzę na temat naszej działalności w fundacji. Impreza miała szerszy zasięg ponieważ pojawiło się kilka organizacji zajmujących się na co dzień i prowadzących zajęcia terapeutyczne z dziećmi autystycznymi. My również niejednokrotnie prowadziliśmy zajęcia z dziećmi autystycznymi i jesteśmy całym sercem , żeby pomagać i brać udział w takich inicjatywach.

 • Rodzinne Centrum Terapii i Rehabilitacji Asemi w Luboniu

   W kwietniu i  maju odbyły się zajęcia kynoterapeutyczne w ośrodku w Rodzinnym Centrum Terapii i Rehabilitacji Asemi w Luboniu. Ośrodek wspaniałomyślnie udostępnił salę rehabilitacyjną na nasze zajęcia – dziękujemy. Zajęcia z naszymi psami są skierowanie do dzieci z różnymi dysfunkcjami. Jeśli ktoś chciałby zapisać dziecko na zajęcia zapraszamy. Kontakt tel. 790 796 750

 • Pomóż mi jeśli możesz...

 • Spotkanie pt. „Pies - pozytywne sposoby na nudę”

 • Stowarzyszenie „SOKOŁY” w Poznaniu

   W styczniu i w lutym odwiedzaliśmy Stowarzyszenie pomocy osobom niepełnosprawnym „SOKOŁY” w Poznaniu. Nasze psy Satja, Dama i Sofi chętnie brały udział w zajęciach wprowadzając dużo uśmiechu i radości u podopiecznych Stowarzyszenia.

 • Centrum Wspierania Rodzin „SWOBODA”

   24 lutego odwiedziliśmy z psami Centrum Wspierania Rodzin „SWOBODA” w Poznaniu w ramach nawiązanej współpracy. Dzieci i te małe i większe były bardzo zaintrygowane i chętnie brały udział w zabawie z psami.

 • Przedszkole Logicus w Rokietnicy

  6 lutego odbyły się zajęcia edukacyjne w Przedszkolu Logicus w Rokietnicy. W zajęciach uczestniczyły psy Hektor i Kora. Zajęcia dotyczyły nauki bezpiecznych postaw i właściwych zachowań wobec psów.

 • Lutowe szkolenie 2015

  Aura zaczyna bardziej sprzyjać treningom szkoleniowym. Poznawanie metod pozytywnych podczas szkolenia i wcielanie w praktyce, a także rozpoznawanie calming signals  w skrócie cs-ów jest jednym z bardzo ważnych elementów ćwiczeń z psami.