karmy dla psw Warszawa
Royal Canin Polska

współpracujemy z

Urzad Miasta Lubo
Rodzinne Centrum Terapii i Rehabilitacji ASEMI
Dom Dziecka Nr 1 w Poznaniu

Wydarzenia 2014

 • Egzamin „Pies Terapeuta”w Fundacji „Sekret Gai”

  20 grudnia 2014 odbył się komisyjny egzamin w Fundacji. Podczas egzaminu zwracano uwagę na kondycję psów, zdrowie, przygotowanie do pracy, właściwą postawę właściciela psa do swojego czworonoga oraz umiejętność komunikowania się i współpracy ze swoim psem.
 • Warsztaty dla osób z psami „Podaj łapę”

   23 – 24  sierpnia w Ośrodku „Niezamyśl „w Zaniemyślu ,odbyły się Warsztaty dla  osób z psami „Podaj łapę”. Przede wszystkim było dużo praktycznych ćwiczeń, gdzie osoby z psami mogły ćwiczyć posłuszeństwo, koncentrację w towarzystwie innych psów.Były również propozycje zabaw z psem, a także tor przeszkód, który stał się odkryciem bardzo pozytywnym dla uczestników warsztatów. Pogoda dopisała i można było również zrealizować tropienie w lesie.

 • Zapraszamy na Warsztaty z psem – „Podaj łapę”

  Zapraszamy  na Warsztaty  z psem – „Podaj łapę” w Ośrodku Rekreacyjnym „Niezamyśl” w Zaniemyślu termin 23 i 24 sierpnia 2014

  Warsztaty adresowane są do wszystkich zainteresowanych, którzy mają psa i chcą spędzić z nim miło czas i przy okazji potrenować  metodami pozytywnymi, a także poszerzyć wiedzę w dziedzinie szkolenia psa.
   

  W programie  przewidziany jest:

  - trening motywacyjny z psami

  - tropienie w lesie

  - omówienie i demonstracja różnych propozycji zabaw z psem

   

  Warsztaty poprowadzi 

  Grażyna Jujka – Instruktor Szkolenia Psów, kynoterapeuta

   

   

  Cena 200,- w tym koszt noclegu 

  Należy wpłacić zaliczkę 100,- celem zarezerwowania miejsca

  Ilość miejsc ograniczona.

   

  Zgłoszenia przyjmujemy telefonicznie lub mailem

  Tel. 790 796 750 , e-mail: sekretgai@o2.pl  

   

  Kwotę na warsztaty należy wpłacić na konto:

  Fundacja Kynoterapeutyczna „SEKRET GAI”

  62-030 Luboń ul. Sikorskiego 40/2

  Neo Bank 15906810130000000001206593

   

   

  Partnerem warsztatów jest

   Ośrodek Bursztynowy Zwierzyniec

 • Spacer w Puszczykowie

  13 lipca nasze psy wraz z nami odpoczywały w pięknym leśnym terenie w Puszczykowie. Oprócz relaksu nie zabrakło wspólnych ćwiczeń i zabaw. Odwiedził nas również Kuba z tatą podopieczny Michała Nochowicza naszego kolegi. Kuba boi się psów, ale widząc tyle przyjaznych psów dzielnie sobie radził. Zadowolony tata Kuby stwierdził, że było to dobre doświadczenie dla jego syna. Dla nas i naszych psów  również.

 • Stowarzyszenie Bona Fides w Wągrowcu

  17 czerwca odwiedziliśmy Stowarzyszenie na rzecz dzieci i młodzieży Niepełnosprawnej Bona Fides w Wągrowcu. Satja i Dama miały „pełne łapki” pracy. Dzieci bardzo się ucieszyły na odwiedzinki i zajęcia , szczególnie że odbyły się na dworze przy bardzo ładnej pogodzie.

   
 • Konferencja „Pies w kynoterapii”

  12 kwietnia odbyła się konferencja „Pies w kynoterapii” w Instytucie Kultury Europejskiej w Gnieźnie. Organizatorem była nasza fundacja a patronat roztoczyła Firma Royal Canin, a także Uczelnia Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza.

  Na konferencji  wykłady , które były prowadzone pokazały obecny kierunek kynoterapii/dogoterapii. Również dyskusje poruszane w tej tematyce pokazały jak  wiele jeszcze jest do zrobienia w tej dziedzinie, a także na co należy bardziej zwrócić uwagę pracując na co dzień z psem, żeby było to zgodne ze standardami kynoterapii. Miłym akcentem na koniec konferencji były ufundowane przez firmę Royal Canin torby z psimi akcesoriami dla wszystkich uczestników.
 • Konferencja w Instytucie Kultury Europejskiej UAM

   Plik do pobrania: 

  konferencja.pdf

 • Przedszkole Chatka Skrzatka w Luboniu

  28 luty -  Zajęcia w Przedszkolu Chatka Skrzatka w Luboniu. Kolejna porcja ćwiczeń z psem i nauki właściwego zachowania wobec psów,  przykładów jak się bawić z psem, a także wiedzy na temat zachowań psich.

 • Sielinko

  Luty - Zajęcia w Polskim Stowarzyszeniu na rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym w Sielinku. Dzieci zawsze czekają na psy i bardzo chcą z nimi ćwiczyć.

   
 • WSPiA w Poznaniu

  31 stycznia 2014 odwiedziliśmy studentów na Wyższej Szkole Pedagogiki i Administracji w Poznaniu. Spotkanie było odpowiedzią na zaproszenie z tejże Uczelni. Odbyła się prelekcja poprowadzona przez Grażynę Jujkę o tematyce psa w terapii i edukacji, a następnie Kinga Sobczak-Bagnowska a także Joanna Dziubińska ze swoimi psami demonstrowały przykłady ćwiczeń jakie można zastosować na zajęciach. Spotkanie wzbudziło duże zainteresowanie ze strony studentów.