karmy dla psw Warszawa
Royal Canin Polska

współpracujemy z

Urzad Miasta Lubo
Rodzinne Centrum Terapii i Rehabilitacji ASEMI
Dom Dziecka Nr 1 w Poznaniu

Szkolenia i kursy

 • Kurs Kynoterapii/Dogoterapii

   Fundacja Kynoterapeutyczna „SEKRET GAI” zaprasza na Kurs Zaawansowany w kierunku Kynoterapii/Dogoterapii połączony ze szkoleniem psa.


  Kurs jest adresowany do pedagogów, rehabilitantów, fizjoterapeutów, psychologów, a także wszystkich osób z minimum średnim wykształceniem posiadających psa odpowiedniej rasy w wieku powyżej 6 miesięcy, chcących nabyć wiedzę i praktykę w dziedzinie kynoterapii/dogoterapii, a także do tego celu wyszkolić swojego psa.

   

  Kurs jest przeprowadzany w systemie indywidualnym. Na szkolenie dopuszczony jest pies po przeprowadzonym teście predyspozycji do dogoterapii i kwalifikujący się na szkolenie na Psa Terapeutę.Nie dopuszczone są rasy obronne i rasy psów z listy stworzonej przez Związek Kynologiczny w Polsce.


  Tematyka kursu obejmuje wiedzę z zakresu:
  kynologii, behawioru psa, kynoterapii/dogoterapii, szkolenia psa metodami pozytywnymi, metodyki pracy kyno/dogoterapeutycznej, specyfiki prowadzenia kynoterapii z dziećmi z różnymi niesprawnościami fizycznymi i psychicznymi, a także specyfiki i sposobów prowadzenia zajęć z dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

  Przewidziane są Warsztaty z udziałem Psów Terapeutycznych prowadzone przez wykwalifikowanego kynoterapeutę z Fundacji Kynoterapeutycznej „SEKRET GAI” Uczestnik zdaje egzamin z teorii a także egzamin z psem przed Komisją Egzaminacyjną. Każda osoba uczestnicząca na kursie otrzymuje komplet materiałów szkoleniowych oraz Certyfikat ukończenia kursu, a pies CertyfikatPsa Terapeutycznego

  Szczegóły dotyczące zapisów na kurs oraz dokładnego programu, a także ceny pod adresem szkoleniepsow@basileus.plsekretgai@o2.pl lub tel. 790 796 750

 • Kurs - Kynoterapia

  15-16.11.2008
  Kurs „ Kynoterapia i jej zastosowanie w praktyce”

 • Kurs - Kynoterapia

  26-27.04.2008
  Kurs „ Kynoterapia i jej zastosowanie w praktyce”

 • Egzamin psów terapeutycznych

  24.01.2008
  Egzamin psów terapeutycznych w naszej Fundacji

 • Spotkanie szkoleniowe

  03.08.2007
  Spotkanie szkoleniowe w Luboniu

 • Kurs "Wolontariusz Kynoterapii"

  16-18.02.2007
  Kurs "Wolontariusz Kynoterapii" w Poznaniu