karmy dla psw Warszawa
Royal Canin Polska

współpracujemy z

Urzad Miasta Lubo
Rodzinne Centrum Terapii i Rehabilitacji ASEMI
Dom Dziecka Nr 1 w Poznaniu

ostatnia aktualizacja

Informacje o kursach

 • Kurs Kynoterapii/Dogoterapii

  Fundacja Kynoterapeutyczna „SEKRET GAI” zaprasza na Kurs Zaawansowany w kierunku Kynoterapii/Dogoterapii połączony ze szkoleniem psa.


  Kurs jest adresowany do pedagogów, rehabilitantów, fizjoterapeutów, psychologów, a także wszystkich osób z minimum średnim wykształceniem posiadających psa odpowiedniej rasy w wieku powyżej 6 miesięcy, chcących nabyć wiedzę i praktykę w dziedzinie kynoterapii/dogoterapii, a także do tego celu wyszkolić swojego psa.

   

  Kurs jest przeprowadzany w systemie indywidualnym. Na szkolenie dopuszczony jest pies po przeprowadzonym teście predyspozycji do dogoterapii i kwalifikujący się na szkolenie na Psa Terapeutę.Nie dopuszczone są rasy obronne i rasy psów z listy stworzonej przez Związek Kynologiczny w Polsce.


  Tematyka kursu obejmuje wiedzę z zakresu:
  kynologii, behawioru psa, kynoterapii/dogoterapii, szkolenia psa metodami pozytywnymi, metodyki pracy kyno/dogoterapeutycznej, specyfiki prowadzenia kynoterapii z dziećmi z różnymi niesprawnościami fizycznymi i psychicznymi, a także specyfiki i sposobów prowadzenia zajęć z dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

  Przewidziane są Warsztaty z udziałem Psów Terapeutycznych prowadzone przez wykwalifikowanego kynoterapeutę z Fundacji Kynoterapeutycznej „SEKRET GAI” Uczestnik zdaje egzamin z teorii a także egzamin z psem przed Komisją Egzaminacyjną. Każda osoba uczestnicząca na kursie otrzymuje komplet materiałów szkoleniowych oraz Certyfikat ukończenia kursu, a pies CertyfikatPsa Terapeutycznego

  Szczegóły dotyczące zapisów na kurs oraz dokładnego programu, a także ceny pod adresem szkoleniepsow@basileus.pl, sekretgai@o2.pl lub tel. 790 796 750

 • Kurs „Terapia z udziałem psa”

  Fundacja „Sekret Gai” zaprasza na kolejny kurs
  „Terapia z udziałem psa”, który odbędzie się w Poznaniu
  1 i 2 października 2011r.

  Program kursu

  Użytkowość psów, Dobór psa do kynoterapii, Dokumentacja.
  Testy psychiczne, szkolenie-metody behawioralne-podstawy, egzaminowanie psa
  Mowa ciała psa – calming signals
  Najczęstsze problemy w pracy z psem
  Stres u psa - metody i zapobieganie
  Formy i standarty pracy z psem
  Bezpieczeństwo na zajęciach
  Praca terapeutyczna z osobami niepełnosprawnymi intelektualnie w stopniu lekkim i głębokim .
  Terapia z udziałem psa.
  - specyfika zajęć z dziećmi autystycznymi
  - specyfika zajęć z dziećmi z ADHD
  - specyfika zajęć z osobami chorymi na chorobę Alzheimera
  Warsztaty z udziałem psa z Fundacji. Propozycje, scenariusze zajęć kynoterapeutycznych
   
  Uczestnicy kursu otrzymają skrypty i ulotki edukacyjne Fundacji Kynoterapeutycznej „SEKRET GAI” Szkolenie kończy się egzaminem, na podstawie którego uczestnicy dostaną dyplomy ukończenia kursu.
  Koszt kursu: 300,-
  Opłaty proszę dokonać na konto:
  Fundacja Kynoterapeutyczna „SEKRET GAI”
  ul. Sikorskiego 40/2 62-030 Luboń
  Bank Zachodni WBK Bank Zachodni I Oddział w Luboniu
  53 1090 1476 0000 0001 0876 6699
  z dopiskiem kurs- „Terapia z udziałem psa” i imię i nazwisko uczestnika

  Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego i wpłata na konto pieniążków do 24 września 2011 r.

  Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zgłaszania uczestnictwa na kursie tel. 061 649 65 53, tel.kom. 790 796 750 e-mail: sekretgai@o2.pl

  Szkolenie odbędzie się pod warunkiem zebrania grupy szkoleniowej – w innym przypadku zaproponowany zostanie inny termin, a osoby już zgłoszone będą mieć pierwszeństwo w rezerwacji miejsc. Wysłanie zgłoszenia jest jedynie rezerwacją miejsca, dopiero dokonanie opłaty gwarantuje uczestnictwo. Liczba miejsc jest ograniczona.